In competitieverband hebben wij ingeschreven met volgende ploegen:

U6 - U11 - def

Bron: Het Nieuwsblad Weekend – Zaterdag 14 december 2013, pag’s 18 & 19.

·         U7 (5 x 5) : zaterdagochtend 09.30 (terr. 1)

·         U8 A  (5  x 5) : zaterdagochtend 09.30 (terr. 1)

·         U9 A (5  x 5) : zaterdagochtend 09.30 (terr.1 )

·         U9 B (5  x 5) : zondagochtend 09.30 (terr. 2)

·         U10 A  (8 x 8) : zondagochtend 09.30 (terr. 1)

·         U10 B (8 x 8) : zaterdagochtend 11.15  (terr.1 )

·         U11 A (8 x 8): zaterdagochtend 13.00 (terr. 1)

·         U11 B (8 x 8):  zaterdagochtend 13.00 (terr. 1)

·         U12 A (8 x 8): zondagochtend 09.30 (terr. 1)

·         U12 B (8 x 8): zondagochtend 11.15 (terr. 2)

·         U13 (8 x 8): zaterdagochtend 11.45 (terr. 1)

·         U14A: zaterdagochtend 09.30 (terr. 2)

·         U14B: zondagochtend 11.15 (terr. 1)

·         U15 : zaterdagochtend 11.15 (terr. 2)

U12 - U14+ - def

·         Reserven : vrijdagavond 20.15 (terr. 2)

·         Veteranen A : vrijdagavond 20.15  (terr. 1)

·         Veteranen B: zaterdag  14.30 (terr. 3)

·         1ste ploeg B : zondagnamiddag 15.00 (terr. 3)

·         1ste ploeg A : zondagnamiddag 15.00 (terr. 2)

 

De competitiewedstrijden van onze verschillende ploegen vinden plaats op volgende dagen:

Dag Categorie Terrein van-tot
Vrijdag Veteranen T1 20h15-22h00
U21 T2 20h15-22h00
Zaterdag Week A
U14 T1 09h30-10h45
U15 T1 11h00-13h00
Week B
U7 – U8 – U9 T1 09h30-10h45
U10 A – U10 B T1 11h00-12h30
U11 A – U11 B T1 13h00-14h45
Veteranen T1 15h00-16h30
Zondag Week A
1° ploeg A T2 14h00-16h30
Week B
U12 T1 09h30-10h45
U13 T1 11h00-13h00
1° ploeg B T2 14h00-16h30

 

Onze verschillende ploegen trainen op volgende dagen: 

Dag

Categorie Terrein van-tot
Maandag U12 – U13 T1 17h30-18h30
U14 – U15 T1 19h00-20h00
Dinsdag 1° ploeg B T1 19h30-21h30
U21 T1 19h30-21h30
1° ploeg A T2 19h30-21h30
Woensdag U6 – U7 T1 14h00-16h30
U8 – U9 T1 15h30-16h45
U11 T1 17h00-18h15
U14 – U15 T1 18h30-20h00
Veteranen T1 20h00-21h30
U10 – U12 T2 15h30-16h45
Donderdag U21 T1 19h00- 20h00
1°ploeg B T1 19h30-21h00
1°ploeg A T2 20h00-21h30
Vrijdag U10 T1 17h00-18h00
U11 – U13 T1 18h30-19h30